Metin Akpınar’ın kızından basına hodri meydan: “Kürtaj olamadılar” Hangi gazetecileri işaret etti…

Duygu Nebioğlu ve Sevgi Nebioğlu adlı ikiz kardeşler, mahkemeye başvurup, Metin Akpınar’ın kızları olduklarını kanıtlamıştı. Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkisinden 1988’de dünyaya gelen kızlar babalarıyla bir türlü uzlaşamadı.

Geçtiğimiz günlerde babası Metin Akpınar’ın, aldığı fakirlik belgesini iptal ettirmek istediğini iddia eden Nebioğlu; “Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar” sözleriyle babasına sosyal medyadan tepki göstermişti.

Akpınar’dan beklenmedik iptal hamlesiMagazin

Duygu Nebioğlu, annesi Suphiye Orancı’ya yüklendiği iddiaları basında çıkınca Instagram hesabından bir açıklama yayınladı.

Doğduğu yıllarda görev yapan gazetecilere çağrıda bulunan Nebioğlu, pek çok ünlü çocuğunun yurtlara verildiğini, yurt dışına gönderildiğini iddia etti. 20 yıldır araştırma halinde olduğunu belirten Nebioğlu paylaşımını sonlandırırken uzun bir video paylaşımı yapabileceği imasında bulundu.

Duygu Nebioğlu’nun paylaşımında şu ifadeler yer alıyor:

“Beni doğuran kadın hedef tahtasına benzemiyor da, ancak o günlerden bugünlere, birilerini hedef göstererek geliniyor demek ki.

Tabuları kırmak için öyle iki tır kamyon okumanıza gerek yok, okuyanları da görüyoruz. İç sessiniz zaten kendi tabusuna yenik düşüyor ise hedefiniz en son kendiniz oluyorsunuz. 🙂

Olay bu kadar basit ! Ben Annemi hedef almadım Çağrı yaptım, ona ulaşmak da benim gayemdir.

Sizler yeşilçamsınız bizler karaçam mıyız ?
Hayır ben paralı bir dünyada yaşıyorum, derdim para oluyor da
Siz parasız dünyada mi yaşıyorsunuz ?
Beni niye oraya almıyorsunuz derler adama. ?

1987 / 1988 / 1989 yılındaki gazeteciler özellikle Hürriyet gazetesinde çalışan gazeteciler! Ve muhteşem sırları !

Hala gerçekleri ve bildiklerinizi anlatmaniz için zamanınız var. Ve o yılların sanatçıları …………………………
Tercih sizin ??

Yurtlarda kaç tane ünlü çocukları var acaba daha ?
Yurtdışındaki aitsiz çocuklar daha kaç tane acaba?

(Bunlar gözden kaçan çocuklardı, KüRTAJ OLAMADILAR, sağlık muhabirleri ile kurulan doktorlar kanalları, o kanallardan alınan çocuk sayılarının kaç olduğunu biliyor musunuz) ACABA! resmen soykırım!
20 yıldır arastiyorum ben, siz sadece 20 dakika bakıp geçebilirsiniz, hayatınıza devam edersiniz kendinize de iyi bakın, lakin ;
20 yılda neler kaybettim bir ben bilirdim, şimdi herkes bilsin ki kaybettiklerimin yerine mucizeler koyuyorum.
Beni ve mucizelerimi 38 sayfanın içine gömemezsiniz ? zaman geri akmıyor diyorlar ya ancak zaman ileri de akmamış, bu yüzden anlatmadıklarına hep birlikte geri gidiyoruz.

Zaten daha fazla sinirlendirirlerse beni. Yakında 10 partlık video gelir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x